CHIROX chytrá dezinfekce

55 1 955 

CHIROX je špičkový práškový dezinfekční přípravek s mycími účinky na bázi moderního aktivního kyslíku. Jedná se o univerzální dezinfekci pro nejširší oblast použití s vysokou účinností a výhodnými uživatelskými vlastnostmi.

Hmotnost-
Velikost

1 kg, 3 kg, 50 g

Vyčistit
Katalogové číslo: 68050 Kategorie: , , Štítek:
Popis

CHIROX je špičkový práškový dezinfekční přípravek s mycími účinky na bázi moderního aktivního kyslíku. Jedná se o univerzální dezinfekci pro nejširší oblast použití s vysokou účinností a výhodnými uživatelskými vlastnostmi. Přípravek neobsahuje chlór.
Zvířata jsou velmi citlivá stvoření. Zejména citlivý je pak jejich čich, který dokáže zaznamenat i ty nejjemnější pachy na velmi dlouhé vzdálenosti. V případě, že k dezinfekci jejich příbytků použijete přípravek s chlorem, často se stává, že se zvířata odmítají vrátit. Navíc je vdechování chloru škodlivé pro jakýkoliv živý organizmus. Díky chytré desinfekci nemusíte nic takového řešit. Chytrá dezinfekce na bázi aktivního kyslíku je k přírodnímu prostředí velmi šetrná, po jejím používání nezůstává žádný zápach a navíc nepříjemný zápach spolehlivě pohlcuje.
Použití chytré dezinfekce u zvířat je možné na:
dezinfekce kotců králikáren
dezinfikování psích boud, kotců, pelíšků, ohrádek pro štěňata, dek, hraček apod.
dezinfikování kočičích toalet, pelíšků, škrabadel, přepravek, misek
dezinfikování klecí, voliér a pomůcek pro ptactvo
čištění a dezinfikování akvárií a terárií
dezinfekce povrchů těl zvířat
úklid a dezinfekce stájí, chlévů, kopyt, paznehtů, kartáčů, dek a dalších předmětů
dezinfikování veterinárních ordinací, povrchů, pomůcek i oděvů zaměstnanců

Balení: 50g sáček, 1kg dóza, 3kg kyblík.