Pavo Vital 8 kg vědro

1 190  (1 035  bez DPH)

Dostává Váš kůň málo nebo žádné jádro, popř. doplňkové krmivo? Pak mu dejte Pavo Vital!

Velikost

8 kg (vědro)

Dostupné na objednávku

Katalogové číslo: 115100 Kategorie: , Štítek:
Popis

Dostává Váš kůň málo nebo žádné jádro, popř. doplňkové krmivo? Pak mu dejte Pavo Vital! Když krmíte svého koně (o hmotnosti 600 kg) méně než 1,5 kg a poníky (o hmotnosti 300 kg) méně než 0,75 jádra, tak nedostávají dostatečné množství vitaminů a minerálních látek. V tomto případě je řešením Pavo Vital.

Doplněk nové generace
Pavo Vital je doplněk pro denní použití: granule s obsahem všech vitaminů a minerálních látek, které váš kůň potřebuje, vyrobený ze 100% přírodních surovin a neobsahuje zbytečné doplňkové látky. Pavo Vital je unikátní díky obsahu nové formy stopových prvků – Intellibond®. Normálně mají stopové prvky jako je měď a zinek pro koně špatnou chuť, a tak doplňky s obsahem těchto prvků nejsou často chutné. Ale speciální Intellibond® stopové prvky jsou rozloženy v žaludku (ne v hubě) koně. Proto nemají negativní efekt na chutnost! Společně s přídavkem bojínku
lučního a vojtěšky jsou Pavo Vital velmi chutné granule!

Všechny vitaminy a minerální látky jsou v Pavo Vital vědecky poskládány. Proto nemusíte používat kombinaci různých produktů / doplňků, které byste přidali koním do krmiva, což zabraňuje rizikům předávkování. Pouze jedna denní dávka doplňku Pavo Vital, dle krmného návodu, je dostatečná k maximálnímu využití a podpoře zdraví vašich koní a poníků.


Důležité vlastnosti

  • Bez melasy a obilovin
  • Velmi nízký obsah cukrů a škrobu
  • 100% přírodní složky: bojínek luční a vojtěška
  • Vysoce stravitelné Intellibond® stopové prvky
  • Bez GMO