Leovet Silbersalbe mast se stříbrem 150ml

360  (298  bez DPH)

Dodání do 10 dnů

Katalogové číslo: leovet_silbersalbe Kategorie: Štítky: ,
Popis

Stříbrná mast

Veterinární přípravek

 

Stříbrná mast pro péči o koňskou pokožku, vhodná také při podlomu. Obsahuje čisté stříbro, které je díky zvětšenému povrchu schopné uvolňovat stříbrné ionty. Tyto ionty tak vytvářejí nepříznivé podmínky pro růst bakterií. Mast napomáhá hojení zánětů, regeneruje a zklidňuje pokožku. Rostlinné oleje jsou přidány pro hydrataci a pružnost popraskané pokožky. Dá se použít i preventivně k ochraně spěnky. Stříbrnou mast je možno aplikovat společně s oxidem zinečnatým ve spreji od firmy Leovet.

 

Aplikace:

Je-li nutno, potřete několikrát denně vyčištěnou postiženou pokožku. Vhodné i pro preventivní použití. Pokožka je optimálně chráněná.

 

Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí. Uchovávejte v suchu a temnu při teplotě 4-35°C. Pouze pro zvířata.

 

Složení:

Aqua, Isopropyl myristate, Glycerin, Sorbitan oleate, Polyglyceryl-3 polyricinoleate, Cocoglyceride, Zinc oxide, Cetearyl alcohol, Sodium cetearyl sulfate, Persea gratissima oil, Beeswax, Jojoba oil, Glycine soja oil, Calendula off. flower extract, Tocopherol, Panthenol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Magnesium sulfate, Bisabolol, Allantoin, Silver, Vegetable carbon black

 

Velikost balení:

150ml

 

Držitel rozhodnutí o schválení a výrobce:

Leovet Dr. Jacoby GmbH & CoKG, Beim Eberacker 1, D-35633 Lahnau, Německo

 

Číslo schválení:

051-21/C