Fitmin For Friend krmivo pro hlodavce 500 g

129  (112  bez DPH)

1 ks skladem

Katalogové číslo: fitmin_forfriends_smallrodent Kategorie: Štítek:
Popis

POPIS

Kompletní krmivo pro malé hlodavce je plnohodnotné krmivo pro křečky. Krmivo pro křečky Fitmin For Friends obsahuje pivovarské kvasnice, juku a lososový olej, který je zdrojem omega 3 mastných kyselin podporující normální funkci srdce, mozku a zraku. Kompletní krmivo Fitmin For Friends pro malé hlodavce je postavené na principu müsli ve spojení extrudovaných peletek a sušených kousků zeleniny a ovoce, které můžete zahrnout do běžné denní porce. Významnou výhodou extrudovaných peletek je rovnoměrné zastoupení živinových složek. Křečci tak dostanou v každé porci všechny živiny, které potřebují. Doporučujeme křečkovi, případně dalším malým hlodavcům zajistit neomezený přístup k pitné vodě.

BENEFITY

• Pivovarské kvasnice – bohaté na obsah vitamínů skupiny B, přispívající k udržení normálního stavu kůže, srsti a k normální funkci imunitního systému.
• Yucca shidigera – působí na detoxikaci organismu, podporuje funkci imunitního systému, činnost jater a ledvin.
• Lososový olej – přirozený zdroj OMEGA 3 mastných kyselin (EPA, DHA), podporující normální funkci srdce, mozku a zraku.

SLOŽENÍ

ječmen, oves, vojtěškové úsušky, hrách, lněné semínko, sezamové semínko, pšeničné otruby, sušená jablka a výlisky, sójové boby, sušená mrkev, sójový olej, sušená syrovátka, sušená červená řepa, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, pivovarské kvasnice 0,9 %, lososový olej 0,4 %, juka 0,01 %, šípky, rozmarýn, kvasničné výrobky, řasa Schizochytrium limacinum.

ANALYTICKÉ SLOŽKY

hrubý protein 15 %, hrubé oleje a tuky 7 %, hrubá vláknina 10,5 %, hrubý popel 6 %.

DOPLŇKOVÉ LÁTKY/1KG

stopové prvky: měď 14 mg (doplněna chelátem mědi a aminokyselin n-hydrátem), zinek 60 mg (doplněn chelátem zinku a aminokyselin n-hydrátem), mangan 58 mg (doplněn chelátem manganu a aminokyselin n-hydrátem), jód 0,4 mg (doplněn jodičnanem vápenatým),
selen 0,35 mg (doplněn organickou formou selenu produkovanou Saccharomyces cerevisiae CNCM I-3060); vitamíny, provitamíny a chemicky definované látky s obdobnými účinky: vit. A 18000 m.j., vit. D3 1000 m.j.; antioxidanty, konzervanty.